DOBRE WYCHOWANIE
Realizujemy Program wychowania przedszkolnego MAC Edukacja, który został opracowany w oparciu o przepisy prawa oświatowego oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Odbiorcami programu są : przedszkola ogólnodostępne i przedszkola integracyjne.
Grupę docelową stanowią dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 roku życia, dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych : z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, z opinią wczesnego wspomagania.

KREATYWNOŚĆ
Rozwijamy kreatywność poprzez różnorodne zajęcia:
– zajęcia ruchowe Drużyna Kangura Przedszkoliada.pl
– zajęcia plastyczne
– elementy Sensoplastyka (R)
– zajęcia integracji sensorycznej
– terapia ręki
– zajęcia integracyjne w grupie rówieśniczej
– zajęcia taneczne
– zajęcia logopedyczne
– rehabilitacja
– zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
– język angielski

FANTAZJA
Przedszkole integracyjne FANTZAJA to wszechstronny rozwój Twojego dziecka. Ideą integracji jest włączenie dzieci niepełnosprawnych do grupy pełnosprawnych rówieśników.

O NAS
Przedszkole integracyjne Fantazja przygotowuje Twoje dziecko do wejścia w grupę rówieśniczą. Naszym zadaniem jest zapewnienie dzieciom najlepszych warunków rozwoju oraz najlepsze przygotowanie do nauki w szkole. Dlatego naszą zaletą są mało liczne grupy przedszkolne.

JAK PRACUJEMY
Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 16.00

DLACZEGO WARTO
Jesteśmy aby integrować środowisko w kierunku edukacji przez zabawę połączoną z terapią nakierowaną na wszechstronny rozwój Twojego dziecka.

NASI NAUCZYCIELE
Nauczyciele wychowania przedszkolnego posiadają dodatkowe kwalifikacje oligofrenopedagogiczne, pracujący w grupach „Biedronki” 3-4 latki, „Słoneczka” 5-latki, „Misie” 5-latki.
Nauczyciele specjaliści prowadzący zajęcia: Rewalidacja, Terapia ręki, Logopeda, Rehabilitacja, Terapia integracji sensorycznej.

Niepubliczne Przedszkole
Integracyjne FANTAZJA